AUSTI DIRŽAI

Austi diržai bet kokią aprangą pavers išskirtine. Rinktinė juosta ir iš jos pagamintas dirželis su priderinta sagtele patogiai ir stilingai sujuos vasarinę suknelę, kelnes,šortus ar sijoną. Austas diržas gali tapti unikaliu jūsų aprangos bruožu. Kadangi dirželio spalvas ir raštus galite pasirinkti iš gausybės variantų, jis tikrai derės ir papildys būtent jūsų dėvimų spalvų garderobą. Galbūt mėgstate pastelines spalvas ir norite tokio pačio, gaivaus ir pastelinio dirželio? O galbūt kaip tik - ryškaus ir spalvingo, kuris bus puikus akcentas ramiai, šviesiai, pastelinei aprangai? Kokie bebūtų jūsų norai, pasistengsiu juos išpildyti. Tik nepamirškite, kad austi diržai pradedami tik gavus užsakymą. Tad turėkite kantrybės - reikės palaukti kol nuausiu.

Austi diržai - populiari ir praktiška dovana

Labai dažnai, ieškodami autentiškos, Lietuvą reprezentuojančios dovanos, žmonės renkasi austus diržus. Jeigu kaklaraiščius ar varlytes dėvi ne kiekvienas, tai diržą rečiau ar dažniau, susijuosia beveik visi. Tokia dovana populiari norint padovanoti kažką išties išskirtinio, menančio lietuviškas tradicijas. Kadangi audimas - bene seniausias ir populiariausias lietuviškas amatas, austas diržas - puikiai atitinką tokį poreikį. Taip pat tai - ir labai praktiška dovanas. Tokia, kokią žmogus gali tikrai pritaikyti ir panaudoti. Ir nors tokie diržai išties populiarūs moterų tarpe, vis dažniau pastebiu, kad austus diržus renkasi ir vyrai. Juos veriasi prie klasikinių kelnių ir marškinių, džinsų ar lininių šortų. Na, o moterims variantų dar daugiau. Ir nors diržai dažniausiai derinami prie vasarinių sijonų ar suknelių, labai stilingu akcentu papuošia ir džinsus ar klasikines kelnes.

Šventinės aprangos akcentas

Austi diržai - labai dažnas šventinės - vestuvių ar krikštynų - aprangos akcentas. Itin stilingai atrodo, kai krikštijamas mažylis, tėtis ir krikšto tėtis pasirenka to pačio motyvo, rašto ir spalvų, skirtingus akcentus. Pavyzdžiui, mažyliui parišama austa varlytė, tėčiui - kaklaraištis, o krikšto tėčiui - austas diržas. Taip sukuriamas vieningumo vaizdas. Vis labiau populiarėja tokių švenčių metu prisiminti senąsias lietuviškas tradicijas. Tai jaučiama ir aprangoje. Jaunieji ar krikštijamo mažylio šventės dalyviai renkasi autentiškus, lietuviškus, lininius drabužius. O austi aksesuarai aprangą paverčia dar labiau šventiška ir puošnia.