AUSTI DIRŽAI GITAROMS

Austi diržai gitaroms - mėgstantiems vienetinius ir išskirtinius aksesuarus savo muzikos instrumentui. Taip pat tai yra diržai tiems muzikos mylėtojams, kurie mėgsta ir nori suderinti originalumą, modernumą ir lietuviškas tradicijas, bei norintiems, kad jų gitara būtų papuošta vienetiniu diržu. Mano rankomis austi diržai gitaroms atsirado taip pat natūraliai, kaip ir visi kiti mano audžiami aksesuarai - jų poreikį padiktavote Jūs. O jeigu yra poreikis, vadinasi reikia jį įgyvendinti, nepaisant to, kad sulaukus tokio prašymo nežinojau nuo ko pradėti. Tačiau žingsnis po žingsnio ir gitarų diržai neabejotinai papildys mano kuriamų austų aksesuarų kolekciją, nes rezultatai kalba patys už save.  Rankomis austi diržai gitaroms - dar vienas puikus būdas originaliai ir moderniai panaudoti senoviniu būdu austas tautines juostas.

Austi diržai gitaroms - būtent jūsų gitarai.

Kadangi kiekvieną diržą audžiu individualiai, todėl nesidrovėdami galite atsiųsti savo gitaros nuotrauką arba parašyti man savo poreikius ir išsakyti, kokių spalvų ar raštų gitaros diržas Jums reikalingas ir nudžiugintų Jus ar kitą asmenį, kuriam norite padovanoti originalią ir vienetinę dovaną. Spalvas galime derinti kartu prie Jūsų turimos gitaros, prie Jūsų stiliaus, Jūsų norų ir poreikių. Norintiems autentiškesnio gitaros diržo - visada galima pasirinkti tradicinės lietuviškos austos tautinės juostos raštą, norintiems modernaus gitaros diržo - galima austi be rašto, žaidžiant tik spalvomis. Jeigu turite viziją - parašykite ją man, aš atrašysiu, ar galiu ją įgyvendinti. Tad kartu galime sukurti išskirtinį, vienetinį, lietuvišką, autentišką ir labai gražų gitaros diržą, kuris pavers Jūsų gitarą vienintele ir nepakartojama. Esant norui ar poreikiui diržas gali būti ir su išaustu tekstu. O jeigu tinka kažkoks jau anksčiau austas diržas, kurio nuotraukas matote - kviečiu tiesiog įsigyti tokį, kuris patinka.

Diržai gitaroms gali būti Jūsų norimo ilgio.

Gitaros diržas segamas prie gitaros natūralaus augalinio rauginimo odinių detalių, pagamintų specialiai mano audžiamiems gitarų diržams, pagalba. Odinės detalės turi specialias skylutes, kurios užmaunamos ant gitaroje pritvirtintų mygtukų, skirtų diržo tvirtinimui. Gitaros diržo ilgis - reguliuojamas. Standartiškai audžiu 1,50 m. ilgio diržą, tačiau jeigu Jums reikia trumpesnio ar ilgesnio diržo - būtinai man parašykite.

Austas diržas gitarai gali būti puiki dovana Jūsų draugui (-ei), vyrui, tėčiui, sūnui ar bet kam kitam, ką norite nustebinti originalia dovana. Visi diržai gitaroms supakuojami į gražias rudas kartotines dėžutes, tad iškart galite įsigyti kaip dovaną, kurios pakuote atskirai nereikės rūpintis. Ir nepamirškite - kiekvieną diržą gitarai audžiu tik gavusi užsakymą, tad reikės palaukti, kol nuausiu, o tai gali užtrukti net ir 2-3 savaites.