VARLYTĖS

Varlytės, austos rankomis, kuriomis puoštis gali tiek vaikai, tiek suaugę. Tai - originalus ir išskirtinis, rankų darbo aprangos aksesuaras. Visas varlytes audžiu senoviniu būdu - ant stalo padedamomis staklytėmis - rėmeliu. Jokio mechanizuoto darbo. Tad kiekviena varlytė pas jus atkeliauja su dalele mano rankų šilumos. Audžiant išgaunami įvairiausi raštai, tad kiekviena varlytė tampa išskirtinė. Galite išsirinkti iš jau nuaustų varlyčių, arba galime aptarti jūsų viziją, spalvų ir raštų variantus. Didžiąją dalį varlyčių turiu nuaudusi vietoje, tad po užsakymo, jos greitai iškeliauja pas jus. Žinoma, jei pasirinksite individualų užsakymą, reikės šiek tiek palaukti, kol ją nuausiu.

Austos varlytės - puiki dovana ir aprangos akcentas krikštynoms

Mažylio krikštynos - labai svarbi ir prasminga šventė visai šeimai. Tai ir vaikučio palaiminimas, ir krikšto tėvelių įtraukimas į šeimą, jų pasižadėjimas rūpintis mažyliu kaip savu. Tad labai gražu, kai šventėje kaip vienybės simbolį, savo aprangoje tėveliai ir mažylis turi vienodus aprangos akcentus. Jeigu tai - berniuko krikštynos, tokiu simboliu gali būti austos varlytės. Kadangi galite rinktis iš kelių dydžių - vaikams ir suaugusiems. Tai gali būti tiek mažylio simbolinė dovana krikšto tėveliui, tiek atvirkščiai - krikšto tėveliai gali varlytę padovanoti mažyliui. Spalvas ir raštus galime suderinti pagal šventės tematiką. Varlytės supakuotos į gražią rudos spalvos dėžutę, tad jums net nereikės rūpintis jos supakavimu. Įprasta išsaugoti krikštynų atributiką - krikšto skraistę, žvakę, tad prie šių atributų puikiai gali nugulti bei gražius prisiminimus išsaugoti ir varlytė.

Graži puošmena rugsėjo 1-ajai

Dar vienas svarbus žingsnis vaiko gyvenime - mokyklos pradėjimas. Naujos pareigos ir atsakomybės, mažylis tampa jau nebe toks mažas. Varlytė ar kaklaraištis - rimto vyro aksesuarai, tad berniukai išdidžiai jais puošiasi, suvokdami, kad jie jau užaugo. Galite leisti berniukui pačiam išsirinkti savo mėgstamų spalvų varlytę, ar priderinti ją prie mokyklos uniformos spalvų. Tai - taip pat labai graži ir simboliška dovana tokia proga. Kuri, berniukui užaugus, taip pat gali likti gražiu, kadaise buvusios naujos pradžios prisiminimu, kurį verta išsaugoti.