PLAUKŲ AKSESUARAI

Austi plaukų aksesuarai - renesansą išgyvenantys, kupini dar mūsų promočiučių kurtų raštų. Audimas rankomis - seniausias amatas Lietuvoje, kuris gali nugulti į visiškai modernius, stilingus aksesuarus. Dailus kaspinėlis gali padabinti net ir pačią mažiausią damą. Aksesuaras tvirtinamas prie patogios, minkštos ir galvytės nespaudžiančios galvajuostės. Didesnėms mergaitėms austas kaspinėlis gali būti tvirtinamas prie patogaus segtuko, plaukų gumytės ar plaukų lankelio. Taip austiniais plaukų aksesuarais gali puoštis įvairaus amžiaus mergaitės ir merginos. Kiekvieną aksesuarą galiu nuausti pagal individualų užsakymą. Būtent tokio rašto ir spalvų, kokios patinka jį dėvėsiančiai mergaitei. Juk taip gera turėti unikalų ir išskirtinį, būtent tau sukurtą papuošalą.

Daili šventinės aprangos puošmena

Didžioji dalis mergaičių nuo pat mažų dienų mėgsta puoštis, ypatingai, jeigu tai - šventinė diena. Mažų vaikučių gyvenime švenčių tikrai netrūksta. Pradedant tokiu svarbiu, pirmuoju gimtadieniu, krikštynomis, darželio ar mokyklos pradžia. Kiekviena ši šventė - labai svarbi ir prasminga tiek vaiko, tiek tėvelių gyvenime. Pasiruošimui dažnai skiriama išties daug dėmesio ir laiko. Krikštynoms ar pirmajam gimtadieniui paminėti, kruopščiai renkama vieta, tema, dekoracijos. Ne ką mažiau dėmesio yra skiriama ir mažylių aprangai. Dažnai šventės drabužėliai lieka išsaugomi, tampa svarbiu prisiminimu. Tad norisi, kad jie būtų kurti individualiai, būtent tam mažam žmogui. Tokių švenčių labai gražiu ir prasmingu aksesuaru gali tapti rankų darbo, austas kaspinėlis, berniukui tapęs puošnia varlyte, o mergaitei - gražiu galvos aksesuaru. Tiek vieną, tiek kitą galiu nuausti derantį prie jūsų šventės tematikos, parinkti derančias spalvas.

Priežiūra ir skalbimas

Austi plaukų aksesuarai turėtų būti saugomi nuo išsitepimo. Tačiau jeigu nutiko taip, kad išsitepė, daugumą jų galima skalbti skalbimo mašinoje. Tiesa, kiekvienam jų audimui, naudojami skirtingi siūlai. Tad jei prireiks skalbti, dėl kiekvieno jų priežiūros, rekomenduoju susisiekti su manimi ir pasikonsultuoti. Visus aksesuarus audžiu senoviniu, rankiniu būdu, be jokio mechanizuoto proceso. Tad ir priežiūra jo, kaip ir gamyba - geriausia tokia pat švelni. Tuomet ir aksesuaras gražiai ir kokybiškai atrodys daugybę metų. Ir galbūt taps gražiu vaikystės dienų prisiminimu, kai jo šeimininkė jį bus jau seniai išaugus.