LIETUVIŠKOS RANKINĖS

Rankų darbo rankinės, ieškantiems išskirtinio lietuviško aksesuaro, vertinantiems senovės tradicijas ir ypatingąjį amatą - audimą bei rankų darbą. Tokia rankinė gali būti Jūsų išskirtinė "vizitinė kortelė", nes su ja neįmanoma likti nepastebėtai ir nesulaukti aplinklinių komplimentų. Ji tinkama tiek einant į paplūdimį, tiek ir į kiną, kavinę, pasivaikščioti po miestą ar į darbą. Jeigu tenka darbo reikalais keliauti į užsienį, susitikti su kitų šalių klientais ar partneriais, rankų darbo rankinė gali būti subtilus akcentas, reprezentuojantis Jūsų šalį.

Lietuviškos rankinės - išskirtinė rankų darbo dovana

Jeigu ieškote dovanos užsienietei, ar užsienyje gyvenančiai lietuvei - rankų darbo rankinė tam neabejotinai puikiai tiks. O ypatingi, unikalūs audimo raštai, nugulę ant rankinės diržo, ir yra kildinami iš seniausių laikų - tiesiog alsuoja lietuviškumu. Tokia dovana ypatingai džiugina svetur gyvenančius lietuvius. Taip tarsi įteiksite dalelę namų, kurią visuomet galima nešioti su savimi.

Kiekviena rankinė bei jau pritaikytas rankinės diržas gaminamas individualiai

Jeigu norite padovanoti išskirtinę dovaną - rankų darbo rankinę su austu diržu, turėkite omenyje, kad jam sukurti reikia laiko. Tad užsakius, turėkite kantrybės - reikės palaukti, kol bus pagaminta. Tačiau tikrai galiu pažadėti viena - laukti bus verta. Kiekvieną užsakymas kuriamas su meile, ypatinga atsakomybe ir rankomis perduodama šiluma. Visuomet orientuojuosi į savo kūrybos kokybę, o ne kiekybę. Tad užsakymą padarykite, kai dar yra pakankamai laiko iki dienos, kai norėsite padovanoti šią originalią dovaną.