Rinktinė marga juosta
Rinktinė marga juosta

Senieji audimo raštai šiandienos žmogui

Dažniausiai audimas asocijuojasi su prie staklių palinkusiomis močiutėmis, viso kambario ploto staklėmis, muziejų eksponatais ar piršlio korimu :)
Tačiau aš audimą suprantu kitaip.
Man nereikia nei milžiniškų staklių, nei programuojamų audimo mašinų: man užtenka tik ant stalo padedamų staklių - rėmelio, šaudyklės, kelių medinių įrankių, įvairiausių spalvų siūlų, truputėlio fantazijos, begalės laiko ir kantrybės, kad gimtų senovės įkvėptas modernus aksesuaras, džiuginantis visų akį ir mano širdį.
Ir taip siūlelis po siūlelio gimsta įvairiaspalviai kaklaraiščiai, varlytės, įvairūs diržai, plaukų aksesuarai, vardiniai knygų skirtukai ir žinoma tradicinės rinktinės juostos. Ir aš visai nebijau eksperimentuoti spalvomis.
Kviečiu pasižvalgyti!
Audėja Simona Rainienė
Audėja Simona Rainienė

Austi kaklaraiščiai

Kiekvienas iš mūsų esame skirtingi, kaip ir kiekvienas rankomis austas kaklaraištis: vienas žavi ryškiomis spalvomis, kitas - gražiaisiais raštais, trečiasis - idealiai tinka prie marškinių spalvos, ketvirtasis - toks, kurį pamačius iškart norisi puoštis, o penktasis yra toks, kurį norisi padovanoti artimajam. Galbūt čia yra ir Jūsų svajonių kaklaraištis?
Tautiniai kaklaraisciai
Tautiniai kaklaraisciai

Austos varlytės

Ar gali būti kas nors gražiau, nei vyras ar berniukas, pasipuošęs varlyte? O jei vienodomis ar suderintomis varlytėmis puošiasi visi šeimos vyrukai...?
Varlytes
Varlytes

Austi plaukų aksesuarai

Pasipuošti gali kiekviena damutė ir dama: mažiausioms - galvajuostės, didesnėms - segtukai, lankeliai ir plaukų gumytės. Tereikia išsirinkti.
Plauku aksesuaraiPlauku aksesuarai

Austos tautinės juostos

Mūsų tautos istorija neatsiejama nuo austų juostų, o jomis mes tikrai galime puoštis kasdien: prie suknutės, kelnių, džinsų! Ir tam nereikia jokių ypatingų progų.
Tautines juostos. Austos juostos
Tautines juostos. Austos juostos

Individualūs užsakymai

Austi knygu skirtukaiAusti knygu skirtukai
Jūsų fantazija, mano įgyvendinimas. Galiu nuausti:
  • Knygų skirtukus su norimu tekstu
  • Apyrankes
  • Rankinių diržus
  • Kelnių ar suknelių diržus
  • Petnešas
  • Sages
  • Įvairiausių ilgių, pločių, jūsų norimų spalvų ir raštų juostas ir juosteles.

Kviečiu pasidairyti ir pasisemti idėjų. O tuomet susisiekime el.paštu arba Messenger pagalba.

Štai taip audimo metu išglostau kiekvieną siūlelį

Instagram naujienos