Privatumo politika

Simonai Rainienė priklausančioje www.saulytesvarlytes.lt svetainėje yra renkami ir valdomi jūsų asmeniniai duomenys.

Ši Privatumo politika išaiškina, kaip www.saulytesvarlytes.lt naudoja jūsų asmeninius duomenis bei pateikia priežastis jūsų asmeninių duomenų rinkimui. Dėl to, prieš naršant www.saulytesvarlytes.lt svetainėje, perskaitykite šį dokumentą.

Aš užtikrinu jūsų asmeninių duomenų saugumą ir konfidencialumą.

Asmeniniai duomenys, kurie renkami:

Kuomet naršote www.saulytesvarlytes.lt, automatiškai renkama tam tikra informacija apie jūsų įrenginį – naršyklė, IP adresas, laiko juosta ir jūsų įrenginio slapukai. Taip pat renkami statistiniai duomenys apie naršymą svetainėje: puslapiai, kuriuose apsilankote; produktai, kuriuos peržiūrite bei kita svetainės naršymo informacija. Ši automatiškai renkama informacija vadinama "Įrenginio informacija". Taip pat, gali būti renkami asmeniniai duomenys, kuriuos jūs suteikiate (vardas, pavardė, adresas, mokėjimo informacija ir t.t.) sukurdami paskyrą svetainėje.

Kodėl renkami jūsų duomenys?

Jūsų duomenų saugumas man yra ypatingai svarbus, dėl to renkami ir valdomi tik būtiniausi jūsų asmeniniai duomenys, be kurių negalėtų būti užtikrintas sklandaus svetainės veikimas. Automatiškai renkami duomenys yra naudojami svetainės analitikoje. Tačiau užtikrinu, kad statistinėje informacijoje neįmanoma atpažinti konkrečių vartotojų tapatybės.

Galite apsilankyti svetainėje, nesuteikdami jokios informacijos, kuria būtų galima identifikuoti jūsų asmens tapatybę. Tačiau, jeigu norėsite pasinaudoti svetainės funkcijomis, arba norėsite gauti naujienlaiškį, supildysite kontaktinę formą, suteiksite savo asmeninius duomenis: el. pašto adresą, vardą, pavardę, gyvenamosios vietos informaciją, telefono numerį. Turite pasirinkimą nesuteikti savo asmeninių duomenų, tačiau tokiu atveju negalėsite naudotis dauguma svetainės teikiamų funkcijų. Svetainės lankytojai, nežinantys, kokią informaciją privalau rinkti gali susisiekti su manimi el. paštu simona.rainiene@gmail.com.

Jūsų teisės:

Jūs turite įvairias teises, susijusias su jūsų asmens duomenų apsauga:

  • Teisė būti informuotam;

  • Teisė gauti savo informaciją, kuri yra tvarkoma;

  • Teisė taisyti netikslią ar neteisingą informaciją apie jus;

  • Teisė ištrinti visus duomenis apie jus;

  • Teisė apriboti duomenų tvarkymą;

  • Teisė perkelti visus surinktus duomenis apie jus kitam valdytojui;

  • Teisė paprieštarauti asmens duomenų tvarkymui;

  • Teisės, susijusios su automatinių duomenų valdymu.

 

Duomenų apsauga:

Jūsų asmeninių duomenų apsaugai pasitelkiami aukščiausios kokybės serveriai, kuriuos gali pasiekti tik įgalioti asmenys.

Duomenų atskleidimas:

Įstatymo numatyta tvarka, pasilieku teisę atskleisti jūsų asmeninius duomenis, jei reiktų apginti savo teises, savo ir aplinkinių saugumą, ištirti nusikaltimą arba atsakyti į vyriausybės prašymą atskeisti jūsų asmeninius duomenis.

Kontaktinė informacija:

Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie šią privatumo politiką arba apie jūsų asmeninius duomenis, kreipkitės į mane el. paštu simona.rainiene@gmail.com.