KAKLARAIŠČIAI

Rankomis austi kaklaraiščiai, ieškantiems išskirtinio lietuviško aksesuaro, vertinantiems senovės tradicijas ir ypatingąjį amatą - audimą. Toks kaklaraištis gali tapti išskirtiniu šventinės aprangos akcentu. Tačiau lygiai taip pat puikiai pagyvins ir, pavyzdžiui, darbinę, biuro aprangą. Jeigu dažnai tenka darbo reikalais keliauti į užsienį, susitikti su kitų šalių klientais ar partneriais, austas kaklaraištis gali būti subtilus akcentas, reprezentuojantis jūsų šalį.

Austi kaklaraiščiai - išskirtinė rankų darbo dovana

Audimo amatas - vienas iš populiariausių amatų Lietuvoje. Tad jeigu ieškote dovanos užsieniečiui, ar užsienyje gyvenančiam lietuviui - kaklaraištis tam neabejotinai puikiai tiks. Ypatingi, unikalūs raštai, kildinami iš seniausių laikų - tiesiog alsuoja lietuviškumu. Rankų darbo kaklaraištis, dėl rašto subtilybių, kiekvieną kartą gaunasi unikalus. Žinodami žmogaus, kuriam dovanosite, mėgstamas spalvas, aprangos stilių, galite padovanoti gražią aprangos detalę. Arba, pasirinkę Lietuvos trispalvės spalvų kaklaraištį, įteiksite gražią šalies simboliką. Tokia dovana ypatingai džiugina svetur gyvenančius lietuvius. Taip tarsi įteiksite dalelę namų, kurią visuomet galima nešioti su savimi.

Populiarus vestuvinės aprangos akcentas

Pastebėjau, kad Lietuvoje vis labiau populiarėja vestuvės, kuriose atkuriamos senųjų laikų tradicijos. Jaunųjų pasitikimas su duona ir druska, gintaro dulkių barstymas - tik keletas tradicinių šventės akcentų. Pagarba lietuviškoms tradicijoms atsispindi ir aprangoje. Nuotakos puošiasi rūtų vainikėliais, o jaunikiai renkasi kaklaraiščius su lietuviška simbolika. Rankų darbo, austiniai kaklaraiščiai tokiose vestuvėse atrodo ypatingai gražiai. Spalvų gamą galima priderinti prie jaunikio kostiumo spalvos ir sukurti išskirtinį įvaizdį. Gražiai apjungiantį modernumą ir gilias lietuviškas tradicijas.

Kiekvienas kaklaraištis audžiamas individualiai

Jeigu planuojate šventę, ar norite artimajam padovanoti išskirtinį kaklaraištį, turėkite omenyje, kad jam sukurti reikia laiko. Kiekvieną kaklaraištį audžiu rankomis, tik po to, kai gaunu užsakymą. Tad užsakius, turėkite kantrybės - reikės palaukti, kol nuausiu. Tačiau tikrai galiu pažadėti viena - laukti bus verta. Kiekvieną užsakymą kuriu su meile, ypatinga atsakomybe ir savo rankomis perduodu visą šilumą. Orientuojuosi į savo kūrybos kokybę, o ne kiekybę. Tad užsakymą padarykite, kai dar yra pakankamai laiko iki dienos, kai norėsite padovanoti ar pasipuošti kaklaraiščiu.