RAKTŲ PAKABUKAI

RAKTŲ PAKABUKAI, austi rankomis - tai maža smulkmenėlė, mažas suvenyras tiems, kas neabejingas gražiajam amatui - audimui ir nuostabiesiems tautiniams raštams. Visus savo aksesuarus, taip pat ir raktų pakabukus audžiu nedidelėmis ant stalo paguldomomis staklytėmis senoviniu būdu, raštą išrinkdama rankomis medinio peilio ir kitų audimo įrankių pagalba. Audžiant nėra jokio mechanizuoto proceso, tik audimo įrankiai, siūlai ir rankos. Todėl visi mano austi raktų pakabukai išglamonėti rankomis ir sušildyti jų šiluma. Dėl šios priežasties niekada tokie austi raktų pakabukai netaps masinės prekybos preke.

RAKTŲ PAKABUKAI - tai maži suvenyrai, galintys pavirsti dovana Jūsų artimiesiems, draugams, kolegoms, tėvams, vaikams, seneliams ar bet kam kitam, kam norisi padovanoti kažką džiuginančio, stebinančio ir to, ko nenusipirksi bet kokiame prekybos centre.

RAKTŲ PAKABUKAI sukurti taip, kad juos būtų patogu naudoti: raktus įsimetus į rankinę, juos lengva rasti, įkišus ranką į rankinę ir užčiuopus netrumpą juostelę. O grįžus namo juos patogu pasikabinti raktinėje, kad kuo rečiau iškiltų klausimas "kurgi mano raktai" :) Šių pakabukų ilgis toks, kad juos, esant poreikiui, užsidėtumėte ant rankos (pvz užrakinus namus einant prie automobilio).

Raktų pakabukai dažnu atveju audžiami tik gavus užsakymą, tad gali tekti palaukti, kol nuausiu (kartais tai užtrunka iki 2-3 savaičių). O kadangi audžiu rankomis, dažnu atveju galite sugalvoti ir savo norimas spalvas. Jeigu patinka matomas raktų pakabaukas, tačiau norisi kitokių spalvų - visada galite parašyti man žinutę.