RANKINIŲ DIRŽAI

Rankinių diržai, austi rankomis - mėgstančioms išskirtinius aksesuarus. O taip pat toms, kurios mėgsta derinti modernumą ir lietuviškas tradicijas. Idėja kurti rankinių rankinių diržus kilo natūraliai, iš mano klientų poreikio. Sulaukusi rankinės nuotraukos, su pirmuoju prašymu nuausti jai diržą, su malonumu priėmiau šį iššūkį. Rezultatas pranoko tiek mano klientės, tiek mano pačios lūkesčius. Rankinė tapo autentiška, originali ir išskirtinė. Taip ir atsirado dar vienas, austų tautinių juostų panaudojimo būdas.

Austi rankinių diržai - būtent jūsų rankinei

Įprasta, kad kiekvienas mano kuriamas užsakymas yra individualus. Su klientu aptariame jo poreikį, kur bus naudojama juosta, prie ko derinama. Išsirenkame tinkančias spalvas, naudojamus raštus. Lygiai taip pat ir su rankinių diržais. Jūs man atsiunčiate savo rankinės, kuriai norite priderinti dirželį, nuotrauką, ir mes kartu aptariame, koks spalviškumas, raštai, geriausiai prie jos derėtų. Taip sukuriamas išskirtinis dirželis, kuris tokia pačia išskirtine pavers ir jūsų rankinę. Nuaudus, priderinu detales, kurios spalviškai geriausiai tinka prie juostos. Juostos ilgį taip pat aptariame su jumis - ar mėgstate ilgą, per petį nešiojamą rankeną. O gal norite elegantiško dirželio, mažai rankinei.

Vienas diržas gali papuošti visas jūsų rankines

Kadangi dirželis - segamas metaliniais karabinais, jį lengvai nusegsite nuo vienos rankinės ir prisegsite prie kitos. Taip vienu diržu galėsite papuošti kelias, savo turimas rankines. Rankinės ilgį, metalinės detalės pagalba, galite reguliuoti. Tad kas kartą galėsite išgauti vis kitokį įvaizdį. Austi rankinių diržai - populiarus aksesuaras ir prie žinomų dizainerių kuriamų rankinių. Tačiau jūs galite turėti vienetinį, autentišką ir Lietuvos tradicijomis alsuojantį dirželį. Taip suderindama du dalykus - stilių ir tradicijas. Tai gali būti nepaprastai graži dovana jūsų brangiai draugei, mamai ar sesei. Ypatingai tai, kuri gyvena svetur. Tai - tarsi galimybė su savimi visuomet nešiotis dalelę savo kilmės, šaknų, dalelę savo namų. Svarbu išsiaiškinti jos mėgstamas spalvas, ar mėgstamiausios rankinės spalvą. Ir nepamiršti - kiekvieną dirželį audžiu tik po užsakymo, tad reikės palaukti, kol jį nuausiu. Tai gali užtrukti iki 2-3 savaičių.