Prekių grąžinimas

  1. Pirkėjas turi teisę grąžinti Prekes ir atgauti sumokėtus pinigus nenurodydamas priežasties per 14 (keturiolika) dienų, išskyrus Prekes ar atvejus, kurie patenka į LR Civilinio kodekso 6.228(10) str. numatytas išimtis. (pvz.: pagal individualų Pirkėjo užsakymą pagamintos prekės). Individualiai austos juostos ir iš jų pagaminti aksesuarai nėra grąžinami.

  2. Norėdamas grąžinti Prekę, Pirkėjas raštiškai apie tai informuoja Pardavėją el. pašto adresu – simona.rainiene@gmail.com.

  3. Grąžinama prekė turi būti nenaudota ir nepraradusi prekinės išvaizdos, t. y. apžiūrėta tik tiek, kiek tai būtų galima padaryti fizinėje parduotuvėje.

  4. Grąžinti Prekes Pirkėjas gali per kurjerius, paštomatu arba tiesiogiai Pardavėjui jo nurodytu adresu. Grąžinama prekė turi būti tinkamai supakuota, kad nebūtų pažeista siuntimo metu. Pirkėjas turi informuoti Pardavėją el.pašto adresu – simona.rainiene@gmail.com apie grąžinamos Prekės išsiuntimą nurodydamas siuntos sekimo numerį.

  5. Pardavėjas, turi teisę negrąžinti pinigų už Prekes, kurios buvo grąžintos su trūkumais, atsiradusiais dėl Pirkėjo kaltės (pvz. Pirkėjas išsiuntė netinkamai supakuotą Prekę, buvo nurodytas netinkamas adresas, Prekė buvo prarasta ar sugadinta grąžinimo Pardavėjui metu).